Българският вратар Димитър Иванков получи три звезди за изявите си на вратата на Кайзериспор в дербито на кръга в Турция.

Кайзериспор се наложи с 2:0 над Бешикташ, което е 8-а домакинска победа за отбора през този сезон. Фенербахче и Кайзериспор са единствените отбори в турската Суперлига, които не са били побеждавани на собствен терен.

След този резултат Кайзериспор събра 38 точки и остава на 5-о място, докато Бешикташ е 4-и с 43. На върха е Галатасарай с 45, пред Фенербахче с 44 и Сивасспор с 43.

Корай откри резултата в последните секунди на първата част след подаване на нападателя Джангеле. В последните секунди на мача пък Гьокхан Юнал заби второто попадение в срещата, след като спря топката при неточен удар на Тургай.

От 70-ата минута гостите от Истанбул играха с 10 души, след като Родриго Тело беше отстранен от игра. Димитър Иванков пък получи жълт картон в 88-ата минута за забавяне на играта.