Българският национален вратар Димитър Иванков за пореден път показа блестящи реакции и отигравания при категоричната победа на неговия Кайзериспор с 4:1 над Бурсаспор.

Юношата на Левски допусна едно попадение в мрежата си в началото на двубоя, реализирано от Серкан, но след това съотборниците му върнаха четири попадения във вратата на съперника - Мехмет Топуз (20’), Гьокхан Юнал (39’, 90’), Джангеле (45’).

Кайзери доигра срещата с човек по-малко, след като Джангеле получи втори жълт и съответно червен картон за нарушаване на правилата в 84-та минута.

През второто полувреме българският страж демонстрира уменията си и успя да отрази няколко опасни удара в посока на неговата врата.

След успеха Кайзериспор заема 5-о място в класирането на турската Суперлига с 25 точки. Лидер е Галатасарай с 35 точки, следван от Сиваспор и Фенербахче.