Тимът на Димитър Иванков Бурсаспор е все по-близо до титлата в Турция. В изтеглен мач от 30-ия кръг на турската Суперлига, Бурса постигна победа с 2:0 над Газиентепспор, а бившият страж на Левски остана на терена през целия мач.

Домакините от Бурса поведоха в последната минута на първото полувреме с гол на полузащитника Волкан Сен. Отново халфът бе точен през втората част, с което оформи крайния резултат и осигури нови три точки за своя тим.

След този мач Митко Иванков и компания събраха актив от 65 точки и са недостижими на върха в класирането. Вторият Фенербахче, който е и с мач по-малко има 61 точки. Следва тимът на Галатасарай, който има в актива си 57 пункта.

До края на първенството в Турция остават четири кръга, като в следващия Бурсаспор гостува на Галатасарай.