Димитър Иванков и Кайзериспор стигнаха до равенство 1:1 в мача срещу Галатасарай в осмия кръг на турското първенство. Българският национален вратар престоя на терена пълни 90 минути и допусна един гол, дело на Юмит Каран.

Юношата на Левски бе особено стабилен през първото полувреме, когато спаси няколко опасни изстрела.

Домакините от Кайзери поведоха в резултата с гол на звездата си Гьокхан Юнал в 32-та минута. Асът на тима се възползва от пас на Мехмет Топуз.

Фаворитът Галатасарай се активизира след почивката и стигна до изравнителен гол. Атака изработена от Линдерот и Линкълн завърши с точен шут на Каран.

След изиграването на двубоите от поредния кръг Галатасарай е лидер с 20 точки. Второто място е за сензацията Сиваспор с 19. Клубът на Димитър Иванков е шести с 12 точки. Статистиката показва, че слабото място на Кайзери са гостуванията.