Иван Иванов и Иван Стоянов заедно с техния Алания Владикавказ загубиха с 1:3 при домакинството си на ЦСКА Москва в мач от петия кръг на руското първенство.

Иван Иванов игра 90 минути за своя отбор, а Иван Стоянов остана на резервната скамейка и така не се появи на терена.

ЦСКА поведе в резултата още в 6-та минута, когато Марк Гонсалес направи добър пробив, след което подаде на Гийерме, а той се възползва от неразбирателството в защитата на Алания и вкара за 0:1.

В последните секунди на първото полувреме след добра контраатака Милош Красич удвои преднината за московския отбор.

Алания успя да се върне в мача в 56-та минута, когато Базаев подаде към Кузнецов и той с премерен удар прати топката във вратата на Акинфеев.

Домакините останаха с човек по-малко на терена, след като в 69-та минута Ибрахим Гнану игра с ръка в наказателното поле на Алания и съдията свири дузпа и показа втори жълт картон на играча. Наказателният удар бе реализиран от Дзагоев в 70-та минута.

След тази загуба Алания продължава да се намира на петнадесето място във временното класиране с актив от 2 точки.