Партизан с Иван Иванов в състава си не успя да се класира за финала на Купата на Сърбия, след като на полуфиналната фаза бе отстранен от Цървена Звезда. „Звездашите“ спечелиха с 2:0 гостуването на „гробарите“ и по този начин с общ резултат 4:0 се класираха за финала, където техен съперник ще бъде Борац Чачак.

Иванов игра 90 минути за отбора на Партизан и получи жълт картон.

Цървена Звезда поведе с 1:0 в 63-та минута, когато Лазович се възползва от грешка в отбраната на Партизан и прати топката във вратата на Стойкович за 0:1.

В края на мача Звезда нанесе своя втори удар. В 83-та минута след неразбирателство в отбраната на „гробарите“, Борха излезе на добра позиция и бе точен за 0:2.

Първата среща между двата отбора завърши при същия резултат и Цървена Звезда се класира за финала с общо 4:0.

Борац спечели другия полуфинал с 1:0 като гост на Войводина и също се класира за финала, след като първият двубой в Чачак приключи при резултат 0:0.