Българинът Иван Цветков започна като титуляр и получи две звезди за играта си при победата на неговия Сиваспор с 2:0 като домакини над Газиантепспор. Двубоят бе от 4-тия кръг на първенството в Турция.

Цветков бе заменен в 46-тата минута от футболиста с култовото име Мохамед Али. В 19-тата минута българинът имаше добро голово положение, което не успя да реализира.

Нападателят на Галатасарай Хакан Шукур пък стана играча с най-много отбелязани голове в Турция. В срещата с Манисаспор, завършила 2:2, той заби своето попадение номер 241 в първенството на северната ни съседка.

В класирането след 4-тия кръг води Галатасарай с 10 точки, пред Бешикташ също с 10 и Кайзериспор на Митко Иванков с 8. Сиваспор е с 6 точки, но има мач по-малко.