Иван Цветков се разписа за своя Сиваспор при загубата с 1:2 като гост на Анкараспор в мач от турската Суперлига. Българинът бе точен в 56-та минута за 1:1. Гостите играха близо час с човек по-малко, след като Четин бе изгонен за втори жълт картон в 37-та минута.

Анкарагюджу с българско участие поднесе най-голямата изненада на кръга, след като победи като гост Трабзоспор с 1:0. Националният защитник Ивайло Петков игра цял мач за Анкарагюджу, докато Александър Александров се появи в самия край на срещата. Мустафа Йозкан реализира единственото попадение в 14-та минута.

Двубоят между Манисаспор и Сакарияспор бе прекратен заради спречкване между футболистите при резултат 1:1. Безредиците настъпиха в 38-та минута, когато Атаман получи червен картон и домакините останаха с 10 души на терена.