Българското крило Юлиян Ненов изигра силен мач и се отличи с асистенция при победата на Дифаа Ел Джадиди с 2:0 над домакина Танжер в среща от 19-ия кръг на мароканското футболно първенство.

Ненов подаде за първото попадение на Саймън Мсува още във втората минута на двубоя. Танзаниецът Мсува оформи успеха с втори гол след половин час игра. Българинът остана на терена до 75-ата минута, когато беше заменен.

С успеха Дифаа Ел Джадиди събра 24 точки и се изкачи на девето място в класирането, като прекъсна серия от шест мача без победа в първенството. Танжер остана трети с 27 точки.

Лидер е Уидад Казабланка с 39 точки и мач по-малко, а на второ място е Раджа Казабланка с 28 точки и три срещи по-малко./БТА