Българските футболисти Христо Йовов и Атанас Борносузов бяха в основата на успеха на своя Арис Лимасол над градския съперник АЕЛ с 2:1. С победата Арис вече има 17 точки в актива си, но остава на 12-то място. Борносузов игра пълни 90 минути, а Йовов бе заменен двайсетина минути преди края.

Символичните гости от АЕЛ поведоха в резултата още в осмата минута, когато се разписа Филаниотис. 20 минути по-късно обаче Христо Йовов бе фаулиран в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, реализирана от Михалчеа. След асистенция на Борносузов пък Арис излезе напред с 2:1 в 36-та минута, когато Динита бе точен. Отборът на българите трябваше да брани преднината си със зъби и нокти в края, когато Мозачу бе изгонен и остави Арис близо десет минути с човек по-малко на терена.

В друг мач от кипърското първенство АПОП, воден от Едуард Ераносян и с Росен Кирилов в състава, направи равен 1:1 като гост на АЕК Ларнака.