Защитникът на Хирошима Санфрече Илиян Стоянов вкара едно oт попаденията за своя отбор при победата със 7:0 над Омия в мача от груповата фаза в турнира за Купата на Лигата в Япония.

Българският национал се разписа за 2:0 в 12-та минута на мача. Осем минути по-рано, Сато откри резултата за 1:0 в полза на домакините. До края на първото полувреме Кашиваги вкара за 3:0 в 35-та минута.

През втората част паднаха и останалите четири гола във вратата на Омия. В 53-та минута гостите си вкараха автогол за 0:4. Отново Кашиваги пък, три минути по-късно, реализира за 5:0 в полза на Хирошима. Аояма и Йокотаке, съответно в 67-та и 89-та, оформиха крайното 7:0.

Хирошима е на 2-о място в група „А” с 6 точки от 3 мача. Лидер е Омия със 7 от 4 срещи.