Българският защитник Илиан Стоянов игра 80 минути за японския Хирошима Санфрече в среща от четвъртия кръг на първенството. Неговият тим направи 2:2 при гостуването на един от лидерите до момента Гамба Осака и с тази точка събра 4, които ги класират 9-и. Гамба Осака пък е на 2-а позиция със 7 точки, с 2 по-малко от водача Кашима Антлърс.

Домакините откриха в 25-ата минута, но след това Стоянов и съотборниците му обърнаха развоя в своя полза с головете на Исей Такаянаги в 34-ата и щатния си голмайстор и национал Хисато Сато, който се разписа в 45-ата минута. Три минути след подновяването на играта Гамба изравни. Илиян Стоянов отстъпи мястото си на нападателя Коджи Накажима десет минути преди края, когато треньорът Михайло Петрович тръгна да търси победата.