Зоран Янкович вкара първия гол за домакинския успех над Шандонг с 3:2 в дербито на върха в китайското първенство, след който неговият Далиен излезе на първо място.

Янкович откри резултата в 20-тата минута на мача след точно изпълнение на дузпа. Шест минути по-късно Ксюри вкара за 2:0 в полза на Далиен. Играчите на Шандонг се активизираха и три минути преди почивката намалиха чрез Хайбин. Гостите дори стигнаха до равенството с попадение на Пенг в 73-тата минута на мача. Пет по-късно обаче Ксюри отбеляза втория си гол в двубоя и оформи крайното 3:2.

Далиен е на първо място в класирането с 21 точки след изиграването на 11 кръга от китайския шампионата. Шандонг е втори с 20 точки, със същия актив е и третия Сангчун, който има и мач по-малко.