Националът Чавдар Янков игра цял мач за своя Ростов при нещастната загуба от Спартак Москва. Столичани се наложиха с 2:1, а победният гол дойде в последната минута от дузпа.

Резултатът на „Лужники” откриха гостите след точен удар на Хкуш в 22-ата минута. Домакините от Спартак обаче съумяха да изравнят още преди почивката. В 37-ата минута Уелингтон възстанови статуквото.

През втората част двата тима отново показаха равностойна игра, но в крайна сметка московчани имаха късмета да отбележат. Това се случи в последната минута, когато Спартак стигна до дузпа. С отговорността се нагърби Ейдън Магийди, който не сгреши от бялата точка.

Така тимът на Валерий Карпин събра 46-точки и заема четвъртата позиция във временното класиране. Чавдар Янков и неговият Росотв пък са на осмо място.