Чавдар Янков игра 30 минути при победата на своя Хановер 96 над Щутгарт в мач от деветия кръг на Бундеслигата. Отборът на Дитер Хекинг се наложи с 2:0 като гост на „Готлийб-Даймлер-Щадион”.

Българският халф се появи в игра половин час преди последния съдийски сигнал, като замени Балич. Двата гола за Хановер вкара Хушти. Унгарският халф се разписа в 8-та и 52-та минути.

Карлсруе пък шокира Шалке 04 с победа на „Фелтинс Арена”. Двата гола за новаците в германския елит отбеляза Кристиан Тим в 68-та и 83-та минути. Със спечелените три точки Карлсруе излезе на второ място в класирането с 18 точки в актива си и ще остане сред първите тимове най-малко до следващата седмица.

Хамбургер се наложи с 1:0 като гост на Арминия в Билефелд. Единственото попадение в мача бе дело на Рафаел ван дер Ваарт, който реализира седмия си гол от началото на сезона в Бундеслигата.