Българският футболист Христо Янев взе участие при победата на неговия Гренобъл над Булон с минималното 1:0.

Два кръга преди края на шампионата, нападателят се появи в игра едва в 82-та минута на мача, след като резултатът вече бе в полза на гостите. Въпреки неубедителните си изяви като гост, този път Гренобъл записа, макар и минимален успех над 17-я в класирането на втора френска дивизия, който може да се окаже изключително важен за влизането на тима в елитната Лига 1.

Единственото попадение в мача падна в края на първото полувреме - в 44-та минута. Старши треньорът на тима Мехмед Баздаревич за пореден път реши да остави българския футболист на резервната скамейка, като за разлика от последните мачове, все пак реши да му гласува доверие в края на срещата от 36-я кръг.

Със спечелените три точки Гренобъл заема третото място в класирането със 62 точки в класирането, като първи и втори са отборите на Льо Авър и Нант съответно със 75 и 68 точки.