Бившият футболист на ЦСКА Христо Янев не игра при загубата на неговия Гренобъл от Ниор с 1:2 в двубой от Втора френска лига.

Халфът бе в групата на гостите, но не получи шанс за изява въпреки негативния резултат.

Ривиер вкара още в третата минута за Ниор. Акро от състава на Гренобъл изравни малко преди края на първото полувреме. Ниор стигна до победата след попадение в 89-та минута дело на Морисо.

Въпреки загубата Гренобъл и Христо Янев са на трета позиция във Втора френска лига. Временната позиция дава право за участие в елита през следващата година.

Ниор заема 14-то място и продължава борбата си за спасение.

В по-ранния мач от деня Гингам и Клермон Фут завършиха наравно 0:0.

Листата във втората по сила дивизия на френския футбол продължава да се води от Нант. „Канарчетата” имат 33 точки, второто място е за Льо Авър с 31, а Гренобъл има 26.