Българинът Христо Янев не игра при равенството на своя Гренобъл срещу аутсайдера Амиен. Срещата от 22-я кръг на френската втора лига завърши при резултат 2:2.

Янев остана на резервната скамейка през целия мач, като старши треньорът на тима Баздаревич предпочете да не го използва в този двубой.

Любопитното е, че и четирите гола в срещата паднаха до средата на първото полувреме. Гостите от Амиен изненадаха тима на Гренобъл с бързи два гола. Попаденията бяха дело на Фирес, който вкара във втората и десетата минути. Домакините обаче успяха да се върнат в мача с голове на Акур и Туре съответно в 17-та и 20-та минути.

След това усилията им не стигнаха за нищо повече, освен да запазят равенството. След този мач Гренобъл се смъкна с едно място в подреждането с 34 точки, докато аутсайдера Амиен се намира под чертата, на 19-а позиция със 17 точки.