Костадин Хазуров вкара важен гол при равенството на Лиерс 2:2 при гостуването на Локерен от десетия кръг на белгийското първенство.

Хазуров игра 90 минути за Лиерс и бе с важна заслуга за спечелената точка, като именно той постави началото на частичния обрат в срещата.

Още в 9-та минута Бурабия подаде към Хазуров, но той стреля слабо и вратарят на Локерен спаси без проблеми.

Локерен поведе с 1:0 с гол на Де Пау в 25-та минута.

Седем минути по-късно домакините удвоиха своята преднина след гол на Патоси.

Лиерс намали пасива си в 51-та минута, когато Хайреманс центрира от фаул в наказателното поле на Локерен, където Хазуров бе най-съобразителен и прати топката в мрежата.

Бившият нападател на ЦСКА имаше нова възможност да се разпише в 68-та минута, но след неговия удар топката мина в страни от вратата на Локерен.

Друг бивш играч на ЦСКА Ибрахима Гай си отбеляза автогол в 90-та минута и по този начин двата отбора си разделиха по една точка.

Лиерс се намира на тринадесето място с 10 точки и е на три от зоната на изпадащите.