Българският нападател Костадин Хазуров вкара третия гол при победата на Бней Сахнин с 3:0 над гостуващия Ирони Рамат Ашарон в мач от третия кръг на израелското футболно първенство.

Хазуров направи резултата класическо в 90-ата минута след асистенция на Махадан Ради, който пък вкара останалите две попадения в 10-ата и в 80-ата минути.

За Коце Хазуров това е трети гол за сезона. С успеха Бней Сахнин се изкачи на трето място в класирането с 6 точки. Лидер с пълен актив от 9 точки е Макаби Тел Авив.

След като вкара 3 попадения в първите 3 мача от началото на първенството, Костадин Хазуров дели второто място в подреждането при голмайсторите, като пред него е само Виям Акаша от Макаби Хайфа, който има 5.