Българският нападател Костадин Хазуров за пореден път се превърна в герой за Лиерс, след като донесе точката на своя отбор при равенството 1:1 срещу Локерен в мач от 25-тия кръг на белгийското първенство.

Коен Персоонс бе открил за гостите от Локерен в 17-а минута, а положението на Лиерс стана още по-лошо в 67-а минута, когато заради директен червен картон на Абдул Аю отборът остана в намален състав.

Въпреки това Хазуров успя да вкара изравнителен гол в 74-а минута след асистенция на Рашид Бурабия.

Малко след гола и гостите останаха с 10 души на терена заради червен картон на Мокулу Тембе.

В класирането Лиерс е на 14-о място с 20 точки, само на една над зоната на изпадащите. Локерен пък остава на трето място с 44 точки. За Хазуров голът бе под номер 9 от началото на сезона и с него той е на 12-о място при голмайсторите.