Българският нападател Костадин Хазуров вкара единственият гол за своя Лиерс при поражението с 1:3 от Беверен в мач от 20-ия кръг на белгийския шампионат. Таранът започна като резерва, но се появи в игра на почивката, като му трябваха само две минути, за да се разпише.

Неговото попадение направи резултата 1:1, след като Веселинович бе извел  домакините напред в 17-ата минута. Именно същият футболист върна водачеството на Беверен в 78-ата минута, когато получи отлична асистенция от Марич.

Седем минути преди края неговият съотборник Демян пък сложи окончателно точка на спора.

Поражението бе четвърто поредно за Лиерс в първенството, където тимът на Хазуров заема 13-ото място със 17 точки, само на 3 от опасната зона. Там първи е Беверен с 14 пункта. Стандард Лиеж оглавява временното подреждане с 44 точки.