Българският футболист Емил Гъргоров започна като титуляр за своя Страсбург при равенството 2:2 като гост на Ван в мач от 25-тия кръг на френската Лига 2.

Бившият футболист на ЦСКА остана на терена през всичките 90 минути, а в края на мача записа на сметката си жълт картон.

Всичко по-интересно в двубоя се случи през първата част, когато паднаха и четирите гола. Жислен Жимберт откри резултата за Ван още в 6-тата минута. Джеймс Фанкон обаче обърна резултата в полза на Страсбург с два гола в 12-тата и 24-тата минути. Сеид Китер пък оформи крайното 2:2 в 40-тата.

Във временното класиране Страсбург е на пето място с 40 точки, само на 2 от третата позиция на Метц, която дава промоция за Лига 1. Ван пък е на 7-мо място с 36.