Бившият футболист на ЦСКА Емил Гъргоров влезе, като резерва за своя отбор Страсбург при домакинското равенство 0:0 с Лориен. Халфът се появи в игра в 78-та минута на мястото Камейро.

Бордо победи с 2:1 Монако. В 62-та минута Марун Чамах откри резултата, а Уендъл в 76-та удвои преднината на домакините. Нене в 90-та отбеляза почетния гол за гостите.

Валансиен завърши 0:0 с Метц, а Нанси се наложи с 2:0 срещу Сент Етиен. Попаденията за домакините бяха дело на Ким и Форчън.

Лион успя да обърне Льо Ман и в крайна сметка да спечели трите точки. Шампионите губеха с 0:2 до 55-та минута след две попадения на Сесейньон, но Гову, Бензема и Барош донесаха успеха за домакините.

Каен и Сошо си поделиха по една точка след 2:2. Елучан откри за домакините в 32-та минута, но Ндав изравни в 59-та. Каен отново дръпна с един гол преднина, след като Промен бе точен в 65-та минута. Куерсия в 71-та минута оформи крайния резултат в срещата.