Футболистът на Ливорно Андрей Гълъбинов записа цял мач при поражението с 0:1 от Читадела в мач от 32-ия кръг на Серия Б.

Единственото попадение в срещата падна от дузпа, а през второто полувреме Ливорно сам си усложни ситуацията, след като Бернардини получи втори жълт картон и напусна терена.

След поражението тимът на Гълъбинов заема 7-о място във временното класиране на Серия Б с 47 точки, докато Читадела е на 17-о с 35 пункта.

В друг мач, Валери Божинов се появи като резерва за своя Тернана срещу Карпи (0:1). Нападателят влезе в игра в 77-ата минута, но не успя да изведе своя тим поне до равенството.

Карпи е лидер в подреждането във второто ниво на Италия с 59 точки, докато Тернана е на 16-а позиция с 36 пункта.