Българският нападател Андрей Гълъбинов реализира гол и направи асистенция при победата на Реджина над Виченца с 3:1 в мач от 27-ия кръг на Серия Б.

Атакуващият футболист откри резултата в 37-ата минута от дузпа, а три минути преди края на първото полувреме даде асистенция на Жереми Менес.

В началото на втората част Алесандро Кортиновис направи резултата класически, а десет минути преди края на двубоя Емануеле Падела оформи крайния резултат.

В друг двубой от кръга Фрозиноне победи с 1:0 Козенца, а Андреа Христов бе титуляр за "вълците". Единственото попадение в двубоя бе дело на Габриел Шарпентие.

Друг български национал Атанас Илиев игра малко над 30 минути при загубата на Асколи с 1:2 от Лече. Пабло Родригес поведе домакините напред в 24-ата минута, а в 56-ата минута Масимо Кода вкара втори гол за Лече. Двадесет минути преди края на срещата влезлият като резерва Федерико Ричи върна един гол за Асколи. В четвъртата минута на добавеното време Кода бе точен от дузпа, с което оформи крайното 3:1.

Монца и Парма завършиха наравно 1:1, като Валентин Антов не се появи в игра.