Българският наионал Георги Миланов беше титуляр за своя Грасхопър при победата с 2:0 над Санкт Гален в 30-ия кръг на швейцарското първенство. Полузащитникът остана на терена като опорен халф през всичките 90 минути и спомогна за прекъсването на серията от 6 поредни шампионатни мача без успех.

„Скакалците“ откриха резултата още в 9-ата минута, когато Лути намери Харис Табакович и 21-годишният играч не сбърка със завършващия удар.

Вторият гол на успокоението дойде чак в 85-ата минута, като бе дело на Мунас Дабур.

Благодарение на победата Грасхопър засега може да е спокоен за третото си място, където е с 46 точки. Сион е четвърти с две по-малко, докато петият Люцерн е далеч назад с 37 пункта. Лидер е Базел със 72 точки.