Университатя Клуж на Иван Горанов и Пламен Илиев загуби с 2:3 домакинството си на Волунтари в мач от 6-ия кръг на групата в румънското първенство, която ще определи изпадащите. Горанов започна като титуляр за домакините и игра цял мач, като получи жълт картон в 71-ата минута. Илиев остана резерва.

"У" игра от 17-ата минута с човек по-малко, след като Флорин Илие беше изгонен. Малко след това Волунтари поведе с гол на Рунар Сигурйонсон. В 23-ата минута Мартин Ремакле изравни. В 41-ата минута Мамаду Тиам направи пълен обрат за домакините.

Волунтари стигна до успеха с два гола в края на мача. В 87-ата минута Даниел Флореа изравни, а в продължението на мача вкара и победно попадение.

Така Волунтари събра 27 точки и изпревари днешния си съперник, заемайки 10-о място. Университатя е 12-и с 26 точки.