Георги Иванов отбеляза едно попадение за своя Риека при победата над гранда Хайдук Сплит с 4:0. Мачът от 9-ия кръг на хърватското първенство се игра пред 7000 зрители на стадион „Кантрида” в Риека..

Идолът на агитката на Левски вкара третото попадение за своите, разписвайки се в 74-та минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Далович. Гонзо без проблеми реализира, изпращайки в обратния ъгъл вратаря на гостите Томич.

Българинът започна като титуляр и повечето опасни атаки към вратата на Хайдук започваха от него. В самия край на първото полувреме Иванов получи жълт картон.

Скоро откри с глава за домакините в 24-та минута след центриране на Памич отляво. В 50-та минута Шарбини простреля Томич от 20 метра. Последният гол за Риека мушна Далович в самия край на мача.

С победата Гонзо и компания вече са втори във временното класиране със сбор от 20 точки. Лидер продължава да бъде Динамо Загреб с 24 и мач по-малко от Риека.