Българският нападател Георги Иванов – Гонзо игра цял мач за своя Риека при загубата от лидера в хърватското първенство Динамо Загреб с 2:4.

Мачът започна отлично за гостите от Динамо, които успяха да поведат с гол още в първата си атака. Резултатът в 1-ата минута откри звездата на тима Лука Модрич.

Попадението стъписа домакините, които трудно стигаха до противниковата врата.

В 20-ата минута Динамо увеличи преднината си след втори гол дело на Вродляк. До края на полувремето и двата тима имаха добри възможности за гол, но до ново попадение така и не се стигна.

През втората част домакините показаха ново лице и след два гола в рамките на три минути от 77-ата до 80-ата успяха да изравнят до 2:2. Автори на головете за Риека станаха Скоро и Сафарич.

Въпреки импулса в играта на Риека, гостите от Динамо успяха отново да обърнат нещата в своя полза. В 82-ата минута Микич даде преднина за своя тим, а в последната минута на срещата Вукойевич оформи крайното 4:2.

Динамо продължава да води убедително във временното класиране. Втори е именно тимът на Георги Иванов.