Георги Василев, който е начело на Левадиакос измъчиха един от основните претенденти за титлата в гръцката Супер Лига Панатинайкос, който все пак успя да постигне минимално победа с 1:0.

В срещата не взе участие българския халф на Левадиакос Иван Русев, който остана на резервната скамейка и не получи доверие от страна Георги Василев.

Единственият гол в срещата отбеляза в 11-та минута Йоанис Гумас, който получи хубав пас от Иваншиц и не остави шансове за вратаря на гостите

Ираклис Солун загуби с 0:1 от АЕК, като единственото попадение отбеляза Либеропулос в 46-та минута.

Така след 22-я кръг в гръцкото първенство начело е отборът на Панатинайкос с 49 точки, втори е Олимпиакос с 48, а трети АЕК с 45 точки.