Терек загуби гостуването си на Том Томск с 1:2 в мача между двата тима от 7-ия кръг на руското първенство.

За състава от град Грозни титуляри започнаха двамата българи Благой Георгиев и Валентин Илиев. Първият бе сменен в 84-та минута от Бендз, като успя да си изкара и жълт картон още в началото на срещата – 28-та минута. Илиев остана на терена до края на двубоя, като също бе оцветен в жълто, в 71-та минута.

Резултатът за 1:0 в полза на домакините откри Корниленко в 27-та минута. Терек успя да се върне в мача в 42-та минута чрез Панку, който вкара за 1:1. Победното попадение реализира Мазнов в 61-та минута.

След поражението тимът на двамата българи заема 10-то място с актив от 8 точки. Отборът на Том пък е на 7-ма позиция с 10 точки.