Българинът Георги Сърмов беше титуляр за Касъмпаша при загубата с 2:3 у дома от от Анталияспор в среща от 24-ия кръг на турското футболно първенство. Сърмов остана на терена до 74-ата минута, когато бе заменен от своя сънародник Николай Димитров.

Ибрахим Дагасан изведе гостите напред в резултата в 48-ата минута. Халил Колак възстанови равенството десет минути по-късно, но Мехмет Йалмъз отново даде преднина на Анталияспор след час игра.

Чилиецът Хуан Робледо Бустос върна Касъмпаша в мача, изравнявайки в 71-ата минута. В последната минута на двубоя бразилецът Сидни дос Сантос донесе драматичната победа с 3:2 в полза на Анталия.

Във временното класиране Касъмпаша остава на последното 18 място с актив от 14 точки.