Българският национал Георги Костадинов игра цял мач при победата на Арсенал Тула срещу ЦСКА Москва с 2:0 в среща от 18-ия кръг на футболното първенство на Русия.

Костадинов получи жълт картон в 52-ата минута.

Попаденията за домакините реализираха Лука Джорджевич в 49-ата минута и Еванс Кангва две минути преди края на мача.

ЦСКА Москва допусна първа загуба в шампионата от 28 октомври миналата година и прекъсна серията си от пет поредни победи.

Защитникът Виктор Васин и полузащитникът Алан Дзагоев не играха за армейците поради контузии.

Арсенал Тула е на осмо място в класирането с 23 точки, а ЦСКА Москва заема трета позиция с 30 точки.

В друга среща от кръга Урал загуби домакинския си мач от лидера Зенит с 0:1.

Новото попълнение Сардар Азмун донесе победата на Зенит, който реализира единственото попадение в мача в 42-ата минута.

Българинът Николай Димитров игра пълни 90 минути за домакините от Урал. Тимът е на десето място с 22 точки, а Зенит е лидер с 37 точки.