Арсенал Тула победи като гост Динамо Москва с 1:0 в среща от 26-ия кръг на футболното първенство на Русия. Българинът Георги Костадинов игра пълни 90 минути за победителите, представи се на високо ниво и беше избран за играч на мача.

Костадинов спечели всички единоборства, покри огромен периметър, а в 36-ата минута получи жълт картон.За Арсенал това е първа победа след серия от пет поредни поражения в шампионата и първия успех след уволнението на старши треньора Игор Черевченко. Отборът беше воден в този мач от Сергей Подпалий, старши треньор на сателитния отбор от трета лига.

Единственото попадение в мача отбеляза Евгени Луценко в 17-ата минута. За него това е 13-и гол за сезона. В 34-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Кирил Комбаров беше изгонен след втори жълт картон.

Арсенал Тула заема десето място в класирането с 31 точки от 26 мача, а Динамо Москва е на осма позиция с 32 точки.