В куриозна ситуация попадна българският национал Цветан Генков при победата на неговия Динамо Москва с 1:0 като домакин на Луч-Енергия в мач от 21-вия кръг от първенството на Русия.

Генков влезе в игра в 64-ата минута на мястото на Куштодиу, но не се отличи с нищо по време на престоя си на терена. Поради тази причина треньорът на Динамо Андрей Кобелев реши да пусне на негово място в 87-мата минута Сисеро.

Победния гол за Динамо беше отбелязан от Кирил Комбаров в 18-ата минута. С този успех отборът от Москва се изкачи на трето място в класирането с актив от 33 точки. Лидер е Спартак (Москва), който има 39 точки и в неделя е домакин на Кубан (Краснодар).

Други резултати от днес: Сатурн (Раменско) - ЦСКА (Москва) - 2:2 Амкар (Перм) - Криля Советов (Самара) - 4:1