Българският нападател Цветан Генков влезе като резерва при нулевото равенство на неговия Висла Краков като гост на Легия Гданск. Двата тима не успяха да намерят начин да си отбележат гол в срещата от 20-я кръг на полското първенство.

Бившият футболист на Локомотив София се появи на терена в 64-та минута и застана на върха на атаката на Висла. Въпреки това българинът също не успя да реализира попадение в мача.

След поделените точки тимът от Краков заема 8-о място в подреждането с 27 точки, на две зад конкурента си в днешния двубой – Легия Гданск, който е на 7-а позиция. Лидер в Полша е Легия (Варшава) с 43 точки, следван от Лех Познан с 36, който обаче още не е изиграл своя двубой от кръга.

В друг мач, Павел Виданов записа пълни 90 минути, но неговият Заглебие претърпя поражение с 2:3 от Рух. Тимът на българския защитник е на 9-о място с 26 точки, непосредствено след Висла Краков на Цветан Генков.