В мач от 9-я кръг на руското първенство Динамо Москва завърши 2:2 като домакин с Криля Советов.

Бившият нападател на Локомотив София Цветан Генков се появи в игра в 73-та минута на мястото на Фернандес, а само пет минути по-късно българинът направи резултата 2:1 за Динамо, след като се възползва от груба грешка в защитата на гостите.

Преди това още във втората минута Кержаков бе дал гол предимство за московчани, но в 67-та минута Андрей Тихонов изравни резултата.

Отборът на Криля Советов стигна до изравнителния гол във втората минута на добавеното време от съдията, а автор на попадението бе Будьилин.

След това равенство Динамо Москва се намира на пето място с 15 точки и е на девет от лидера в класирането Рубин Казан.