Динамо Москва победи с 4:2 Локомотив Москва и се утвърди на третата позиция в класирането на Висшата лига на Русия.

За домакините от Динамо четвърт час игра българският нападател Цветан Генков, който замени единия от голмайсторите - Александър Кержаков в 76-ата минута.

Сините поведоха с в 13-ата минута с попадение на Кержаков, а Петер Одемвинге изравни за Локомотив три минути след почивката.

Последваха три нови гола за Динамо от 60-ата до 69-ата минута, дело на Дмитри Холхов, руският национал Игор Семшов и Климавичюс. Второто попадение за железничарите вкара полузащитникът на Русия Динияр Билялетдинов в последната минута.

Динамо е на трето място в класирането, на две точки след водача Рубин Казан и на една от втория Амкар Перм, но московчаните имат мач повече от опонентите си.