Българският футболист Цветан Генков отново не попадна в плановете на наставника на Димано Москва Андрей Кобелев за срещата от 27-я кръг на руския шампионат.

Въпреки че бе в групата за двубоя, голмайсторът на А група за миналия сезон не се появи в игра при победата с 1:0 като домакин на Кубан. Бившият играч на Локомотив София не успя за пореден път да запише игрови минути, макар да показа добра форма в последната контрола на Динамо.

Преди около седмица българският нападател вкара два гола за своя руски тим при успеха с 4:1 над втородивизионния Ника.

Единственото попадение в мача падна в 39-та минута благодарение на отличния удар с глава на Игор Семшов, който прати топката в далечния ъгъл на мрежата.

Със спечелените три точки Динамо заема 6-о място с 40 точки, колкото има и 7-я Локомотив Москва. Лидер е Спартак, следван от Зенит и ФК Москва.