Динамо Москва постигна трета победа от началото на сезона, след като в 4-я кръг на руското първенство, се наложи с 1:0 над Ростов. Българският нападател Цветан Генков попадна в групата за мача, но старши треньорът Андрей Кобелев го остави на резервната скамейка през целия двубой.

Домакините от Динамо играха с човек по-малко от 36-та минута на мача, когато Леандро Фернандес получи червен картон. Победния гол за столичани пък падна от дузпа. Точен от бялата точка в 77-та минута бе Александър Кержаков.

Така след победата и спечелените три точки Динамо Москва заема второ място в подреждането, преди обаче да са се изиграли всички двубои от четвъртия кръг на руския шампионат.

По-рано днес Благой Георгиев и Валентин Илиев записаха по 90 минути за Терек Грозни, въпреки че техният тим загуби с 1:2 от шампиона на страната Рубин Казан.