Българският нападател на Динамо Москва Цветан Генков отново не влезе в игра за столичния тим. Динамо загуби като гост на шампиона Рубин Казан с 0:3 и записа второ поражение в първенството на Русия. Рубин от своя страна продължава да е лидер с 11 точки след пет кръга.

Макар че тимът от Казан отново не показа най-добрата си игра, и направи много грешки, за пореден път се справи със задачата да вземе три точки.

Резултатът бе открит в 10-та минута, когато Габулов не успя да отрази добре един мощен удар на Домингес, и топката попадна в Шаронов, който направи добавка за 1:0. Домингес сам се разписа в 20-та минута от дузпа, а крайният резултат оформи отново той, макар и с помощта на Кирил Комбаров. Домингес финтира Денисов, стреля силно и от крака на Комбаров топката се спря в мрежата.