Българският нападател Цветан Генков реализира единственото попадение за своя Висла Краков в четвъртфиналния мач реванш за Купата на Полша срещу Лех Познан. Висла се наложи с 1:0 и в първия мач в Познан, в който бившият футболист на Локомотив София не взе участие поради контузия. Така с общ резултат 2:0 от двата мача Висла продължава напред и се класира за полуфиналите в надпреварата.

Генков се разписа в 25-ата минута на мача, когато след центриране на Нунес, прати топката с глава в мрежата на гостите. В началото на второто полувреме българинът имаше нов шанс да се разпише, но не успя да се възползва по най-добрия начин от извеждащо подаване на свой съотборник.

Българският нападател остана на терена през целия мач, а в последните минути, гостите от Лех упражниха териториален натиск, който обаче така и не им донесе гол.