Българският нападател Цветан Генков започна като титуляр и остана 90 минути на терена за Динамо Москва при равенството 1:1 срещу ФК Москва. Родният талант не успя да се разпише, но имаше няколко добри прояви в срещата, като най-опасната от тях бе спасена от вратаря на ФК Москва Юрий Жевнов.

Двубоят не бе от най-интересните и наситени с голови ситуации, като и двете попадения паднаха едва в заключителните минути.

В 88-та минута Дмитрий Комбаров откри в полза на Динамо, след като получи топката от своя брат близнак Кирил. Когато домакините вече се виждаха победители в мача, в последната минута на даденото от рефера продължение, „гражданите” успяха да изравнят. Бракамонте проби към наказателното поле, Габулов отрази първоначалния удар, но Алексей Ребко добави кълбото в мрежата за 1:1.

След 20-я кръг в руската Висша лига Динамо Москва е на втора позиция с 36 точки, докато ФК Москва е на 11-та позиция с 23 точки.