В мач от 16-я кръг на руското първенство Динамо Москва изпусна да победи като гост Химки и двата отбора завършиха 1:1.

Московчани поведоха в 13-та минута, след като Александър Кержаков подаде на Игор Семшов, който с плътен удар прати топката в мрежата на Химки.

Домакините успяха да изравнят в 41-та минута, след като Сабитов подаде на Пилипчук, който разстреля вратаря Габулов за 1:1.

Генков се появи в игра в 60-та минута на мястото на Танасиевич, но не успя да помогне на своите съотборници да стигнат до победата.

В последните секунди на срещата бившият футболист на Локомотив София получи и жълт картон заради симулация.

След това равенство Динамо Москва временно се изкачи на второ място с актив от 28 точки и само на една зад лидера Рубин Казан, който е с мач по-малко.