Газиентепспор и Бурсаспор завършиха 2:2 на „Камил Очак“ в мач от 17-ия кръг в Турция. Титуляр за домакините бе Ивелин Попов, който изкара цял мач, но не успя да се разпише във вратата на бившия тим на Митко Иванков.

Двата тима са в битката за оцеляване, като след хикса Газиентеп заема 15-то място с 16 точки, на 4 над зоната на изпадащите. Бурса пък е на 12-то място с 19 точки.

Ивелин Попов имаше няколко възможности да се разпише през първото полувреме, но така и не успя.

Резултатът за домакините откри Олкан Адин в 32-та минута, когато вкара за 1:0. Гостите пък изравниха в 56-та минута чрез Ибрахим Бангура, реализирал за 1:1.

Газиентеп отново излезе напред в резултата в 66-та минута чрез Абдула Елиаса Суме. Ивелин Попов и компания изпуснаха победата в края на срещата, след като позволиха на Озан Ипек в 86-та минута да изравни за крайното 2:2.