Младежкият национал Владимир Гаджев получи жълт картон при поражението на неговия отбор ОФИ (Крит) с 1:5 като гост на Лариса в мач от 24-ия кръг на гръцката Национална дивизия.

В тази среща Гаджев игра на любимата си позиция- зад двамата нападатели и се представи сравнително добре. Тимът му вкара почетното си попадане чрез Петропулос в 83-ата минута при резултат 0:4, а въпреки загубата те са на 12-о място в класирането с 26 точки.

Първа победа без треньора Георги Василев постигна съставът на Левадиакос. Тимът от малкото градче в областта Атика се наложи с 2:0 над прекия конкурент за оцеляване Аполон (Каламария).

Попаденията вкараха Леонардо в 48-ата минута и Вердехо в 78-ата, а след този резултат Левадиакос е на 13-о място с 24 точки. Три по-малко има Ерготелис, намиращ се вече в зоната на изпадащите.