Здравко Лазаров се разписа в българското дерби в Турция, като реализира единственото попадение за Ерчиешспор за 1:1 срещу Ризеспор на Здравко Здравков. Домакините допуснаха изравнителен гол в 90-та минута и загубиха много ценни точки, който можеха да им осигурят надежда за оцеляване в елита.

Точката остави Ерчишеспор на предпоследно място в класирането с 33 точки, три кръга преди края на първенството, докато Ризеспор се задържа над чертата с три точки повече.

Лазаров се разписа в мрежата на Здравков в 28-та минута, и мачът отиваше към минимална победа за тима от Кайзери, когато Хасан Югюр попари ентусиазма им с гол в 90-та минута. Поражението е още по-неприятно, заради факта, че Ризеспор игра близо 20 минути с човек по-малко, а в последните пет на терена пред Фози бяха само осем футболисти.