Фенербахче постигна драматична победа с 2:1 като гост над Юмраниеспор на Страхил Попов. Българският защитник беше титуляр и игра цял мач за своя отбор. "Канарчетата" стигнаха до успеха след автогол минута преди края, а попадение на домакините в добавеното време беше отменено.

Гостите излязоха напред в резултата в 73-ата минута, когато се разписа Миши Батшуай. Четири минути по-късно Умут Найр успя да изравни.

Последва натиск на Фенербахче, като в 89-ата минута Батшуай напредна отляво и опита центрира по земя, а Томислав Глумац прати топката в собствената си врата. Юмраниеспор стигна до изравнителен гол в осмата минута от добавеното време, чрез Найр, но попадението беше отмено заради фал срещу Батшуай в хода на атаката.

При последвалите протести Онур Аташайяр беше изгонен с втори жълт картон.

С успеха Фенербахче събра 41 точки и заема второ място във временното класиране. Юмраниеспор е последен с 14 точки.