Българският нападател Емил Ангелов започна по добър начин кариерата си в турския Денизислиспор. Бабангида вкара гол в дебютния си мач, но отпадна от купата на страната на четвъртфинал, след загуба от Анкараспор с 1:2. Първата среща между двата отбора бе завършила без победител - 1:1.

Емил Ангелов се появи в игра още в 34-та минута, когато замени контузения Сюлейман. Домакините от Анкараспор излязоха напред в резултата с попадение на Билал Киса в началото на втората част. Пет минути преди края Хурмачи направи 2:0. Две минути след това настъпи моментът на Емил Ангелов, който ознаменува дебюта си с попадение за Денизлиспор. Българинът оползотвори добър пас на бразилския си съотборник Карлос Алберто.

Цял мач за загубилите игра и друг бивш играч на Литекс - Джемал Берберович, който премина в Денизли няколко дни преди Бабангида.